Opłacalne lokowanie pieniędzy w apartamenty nad morzem

Nieruchomości na wynajem są jedną z pewniejszych lokat kapitału. Wraz ze wzrostem stóp procentowych inflacja wcale nie zmalała. Dlatego aby uchronić oszczędności przed dewaluacją warto zainwestować w atrakcyjne, nadmorskie nieruchomości. Kupno apartamentu z myślą o wynajmie ma wiele dobrych stron. Wartość takich mieszkań wakacyjnych i całorocznych będzie stale rosła. Dodatkowo posiadanie takiej nieruchomości nad morzem jest świetnym zabezpieczeniem przyszłości dla siebie i rodziny. Można samemu korzystać z nadmorskiego apartamentu oraz udostępniać turystom.

Najlepsze lokalizacje nadmorskich apartamentów na wynajem

Apartamenty inwestycyjne budowane są z myślą o turystach, którzy odwiedzają nadmorskie kurorty już nie tylko latem, ale i przez cały rok. Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości z dobrą lokalizacja, w spokojnej okolicy, otoczone zielony, sosnowym lasem i obowiązkowo blisko plaży. Z takiego apartamentu zgodnie z umową może korzystać także właściciel, a przez pozostały okres nieruchomość zarabia. Zyski sięgają 7-8% w skali roku, co znacznie przewyższa inflację.

Przykładem takiej popularnej inwestycji z lokalami pod najem są Apartamenty na Wydmach w Pobierowie. Ta leśna miejscowość turystyczna wyróżnia się długą, piaszczystą plażą i atrakcyjną promenadą. Także w Łukęcinie, bardzo blisko plaży znajdują się apartamenty inwestycyjne Sea Shell Apartments. Forest Międzyzdroje to kolejny adres wart analizy. Mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 m2 mają dostęp do prywatnych udogodnień, jak parking, tarasy widokowe, basen, sauna, siłownia. Takich właśnie udogodnień poszukują turyści. 

Wakacyjne lokale sposobem na inflację 

Lokale inwestycyjne znajdują się w budynkach o wysokim standardzie. Dobrym przykładem jest Osada morska Łeba Apartamenty. To luksusowy, nowoczesny obiekt z mieszkaniami inwestycyjnymi. Lokale o powierzchni 28-71 m2 są świetnym sposobem na ochronienie oszczędności przed inflacją. To optymalna forma oszczędzania i inwestowania na przyszłość. Kupując apartament nad morzem zyskuje się miejsce na własny pobyt wakacyjny i dodatkowy zysk pozwalający na spłatę kredytu.