Condohotel sposobem na zyski z najmu apartamentów

Od lat wzrasta zainteresowanie kupnem apartamentów pod wynajem. Aby taka inwestycja była opłacalna, musza być spełnione określone warunki. Nieruchomość powinna znajdować się w atrakcyjnej, najlepiej turystycznej miejscowości. Dzięki dobrej lokalizacji, koszt zakupu apartamentu zwróci się, a kupujący może liczyć na dodatkowe zyski nawet do 8 % w skali roku. Condohotel to elastyczna i profesjonalna forma inwestowania w nieruchomości.

Oferta Condohotel jest wyjątkowo opłacalna, gdyż kupujący lokal otrzymuje księgę wieczystą i zawiera umowę z operatorem nieruchomości. Nie trzeba samemu dbać o stan lokalu ani martwić się o najmujących. Tymi wszystkimi sprawami zajmuje się operator. Co więcej nie są to nieruchomości oddawane do użytku w stanie deweloperskim, lecz luksusowo wykończone pokoje – apartamenty. W ten sposób właściciel nieruchomości podpisuje umowę najmu z jednym operatorem i nie musi martwić się obłożeniem lokalu. Inwestor czerpie zysk z najmu, a dodatkowo może sam korzystać z apartamentu.

Kupno turystycznej nieruchomości i minimum formalności

Kupowanie nieruchomości pod wynajem wiąże się z wieloma formalnościami. Jednak Condohotel to bardzo nowoczesna, alternatywna forma inwestowania w nieruchomości. Zasada współpracy jest bardzo prosta i do minimum ogranicza formalności po stronie kupującego. Można wybrać ciekawą nieruchomość w doskonałej, turystycznej lokalizacji. Są to apartamenty w nadmorskich kurortach, blisko plaży i natury.

Oferty lokali znajdują się także w górach, nad jeziorami i w centrach turystycznych miast. Kupując nieruchomość podpisuje się długoterminową umowę najmu z operatorem, który dba o obłożenie pokoi, o remonty, promocję. Po stronie kupującego pozostaje ubezpieczenie nieruchomości i podatek. Apartamenty znajdują się w kompleksach o podwyższonym standardzie, z własnym basenem, siłownią, parkingiem oraz z pięknymi widokami. Doskonałe lokalizacje dostępne w Condohotel to apartamenty w Szklarskiej Porębie, Bukowinie Tatrzańskiej, Krynicy, Ostródzie, szczyrku czy Karpaczu. Liczne lokalizacje dostępne są też nad morzem: w Pobierowie, Łebie, Łukęcinie, Kołobrzegu i Międzyzdrojach.